Mám velkou zahradu a spoustu posekané trávy,můžu ji,v době vegetace, házet do řeky?

Doplňuji:
Až teď jsem si všiml,že Drap už podobnou otázku napsal a proto moji neakceptujte! Dě­kuji

Nejlepší odpověď
jmhad

určitý precedens tady je – dnes naházeli květiny z jednoho pohřbu do Labe.Takže-kdyby měl někdo námitky,klidně poukažte na tuhle událost.
Ale po pravdě,ono to nejde.Příslušná obec Vám řekne,jak můžete u nich tento biologický odpad likvidovat.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě ano. Jak jsi uvedl, napsal jsem před chvílí tu samou otázku a žádná , ani negativní odpověď. Z toho mě jasně vyplývá, že se to smí. Zákony přece platí pro všechny stejně. Jen nemohu nikde zjistit, kdy a kde byla ta změna zveřejněna.

vlkadam10

no tak asi jo. pokud tu řeku tím nezamoříš tak pravděpodobně ano, ale vždy se najde někdo kdo tě za to bude kritizovat!