Avatar uživatele
Džanička

Mám v PC stažený koncert z ulozto. Jde to nějak zkopírovat a poslat kamarádce třeba do emailu?? Poradíte jak to udělat??

Pokud víte, prosím o podrobné informace, díky všem.. ;)
Doplňuji:
Ona žije na Slovensku, já jsem jí právě poslala odkaz na ulozto, ale jí se prý stáhly jen 3 minuty, prý jí to nejde.. Zkusím tu leteckou poštu.. Jak ta vůbec funguje, ani nevím..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Emailem se velké soubory jako videa neposílají. Pošlete ji odkaz na to Uloz.to, odkud jste to stáhla, nechť si to stáhne.
Doplňuji:
Nebo to eventuálně na to Uloz.to či na Leteckaposta.cz pošlete a pošlete jí ten odkaz.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Podle velikosti souboru lze nahrát na fastshare a poslat jí link.Kamarádce tak posílám filmy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

vytvorte zo súboru balíčky rar cca tak 100 MB a tie je potom možné posielať i cez skype.- trvá to pár minút (podľa pripojenia), možno posielať i simultánne viacej balíčkov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Jestli se ji stahly jen tri minuty tak ma problem s pripojenim, microlagy kdy se treba na vterinu prerusi spojeni .. to se resi s providerem internetu
At si nainstaluje program getright a ten odkaz z ulozto uz primo po zadani tech kontrolnich slov at nakopiruje do nej a ten umi stahovat i prerusovane ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek