lenina270

MÁM v kroji moly co s tím?

co s moly v kroji?vyprat ho,jak?používám ho 1X ročně a sáčky s vůní levandule a podobné výmysly proti molům mám ve skříni

Nejlepší odpověď
hanulka11

kroj bych asi dala spíš vyčistit, špatně by se ti pak žehlil je dobré několikrát během roku ho dát také vyvětrat

Další odpovědi
venkovan

Zkus (pokud máš si kde půjčit) vyvíječ páry a kroj jím pořádně prohřát (propařit). Ale tak aby se nezničila látka, výšivky apod. myslím, že páře mol moc neodolá. No a po použití kroj zas vyčistit a uložit do nějakého uzavíratelného obalu.
Mimochodem – mladé děvče a používá kroj jen jednou? To by snad stálo za víc akcí v roce než jednu.