Alča M.♥

Mám už přestat psát otázky?

Mám už toho fakt dost. Na většinu mojich otázek prostě odpovídají všichni odporně. Asi už ty otázky nebudu psát, nebo co. Je to hrůza. Co jsem vám všem udělala?! Mám na otázkách něco vulgárního, špatného? Jsem třeba v nouzi a potřebuju se normálně na něco zeptat. Třeba vůbec nevím, co mám dělat. ......... Odkaz vkládat nebudu, podívejte se na nějaké moje otázky, jestli chcete

Nejlepší odpověď
Damiana

Holka, přestaň už trojčit, tady na to není nikdo zvědavý. Jestli sis nevšimla, tak se tě tu kdekdo zastává a vlastně s tebou i souhlasí. Jen pozor na pusu. Jestli něčemu nerozumíš nebo sis to špatně vysvětlila, to je tvůj problém, nikdo tu není od toho, aby ti pochleboval a nechal se od malé holky pomalu stavět do latě! Zvaž také, jestli sem skutečně patříš nebo by ti spíš vyhovoval chat s tvými vrstevníky.

Další odpovědi
iceT

Místo rozčilování nad tím jak ti kdo odpovídá,bys ses měla zamyslet nad tím,jak svoje otázky formuluješ.Zrovna ta poslední otázka o otravné kamarádce byla napsána tak,že v podstatě to vypadalo,jako by ti vadilo,že kamarádka omílá pořád jen finance a že jich nemá dost a že tobě to vadí.A taky to vypadalo jako že se chlubíš,že nedostatkem netrpíš.Ale pak jsi doplnila,že ti to vlastně nevadí,že nemá peníze,ale že tě už obtěžuje ty řeči poslouchat.
Podle mě tahle otázka mohla znít nějak takto:
„Moje kamarádka nemá dostatek financí na zábavu a také to pořád dokola opakuje a mě už ty řeči vadí.Jak jí mám říct,že mám taky svých starostí dost,ale nějak taktně,aby se neurazila?“
Kámen úrazu je ve špatně položené otázce a špatně položenou otázku si x lidí vyloží po svém,a ty se pak divíš,že každý pak reaguje jinak.Veskrze negativně.

WeeBear

Koukala jsem na Tvé otázky. A co se ti nelíbí? Jaká otázka, taková odpověď.
Každopádně, co se týkalo otázky ohledně názvu taneční skupiny, tak kdybych si otázky všimla, napíšu téměř to stejné, co Drap. Protože název vás má spojovat, máte v něm něco cítit. To, že vám někdo jiný poradí název, protože se mu zdá „fakt hustej a cool“, jak jsi potřebovala a vy se ho chytnete vám teda moc nedá. Každopádně mi přišlo docela vtipné, jak jsi mu ještě vynadala, že sbírá body. Pochybuju, že zlatým jde už tak o body. A sice by se pár výjimek našlo, ale Drapa bych mezi ně opravdu neřadila.
A ohledně Tvé předchozí otázky ohledně kamarádky není třeba se zmiňovat, jinak mi prasknou nervy. A teď jsem si v Tobě udělala nepřítele, co? 😉

briketka10

klidně piš, ani nevím co jsi psala špatného, byla jsem na návštěvě přišla jsem odpoledne a zas mi nešel net, jednou Anketou jsi mě ale vážně hodně pobavila „kolik vážíme a kolik máme roků, ale popravdě“.. to jsi mě dostala a myslím, že jsme se nasmáli všichni :DD
tak už se nerozčiluj zítra bude svítit sluníčko běž ven a bude líp :DD

mojitek

A není to spíš TEBOU než těmi druhými?Co myslíš..?

hanny 2

Alčo,tak neblbni.Samozřejmě jsi nám nic neudělala.My tě neznáme a nedokážem se vžít do tvých nálad,takže odpovídáme nezaujatě a nestranně,tak jak si to v tu chvíli myslíme.Normálně se zase ptej na co chceš,možná se trochu víc zamysli,než otázku napíšeš!Držím pal­ce!

Drap

Otázky klidně piš, ale važ slova děvenko

anonym

Alčo, máš opravdu takový pocit? Tvoje otázky mi nepřipadají ani dotěrné, ani nesmyslné.
Právo položit otázku tady má každý a také má každý právo na ni odpovědět. Mohu-li Ti něco doporučit, vybírej si ty odpovědi, které Ti dávají nějaký smysl a ostatní neřeš.
Nikdo z nás registrovaných tu není v takové pozici, aby mohl druhému člověku radit nebo přikazovat, aby tu otázky nekladl (stalo se mi to taky a asi si dokážeš domyslet, co jsem si o autorce takového výroku pomyslela – když někdo na něco nemá nervy, není to přece problém můj. Ber to taky tak). Pokud budou připomínky k Tvým otázkám věcné a bude to k něčemu dobré, zamysli se, přijmi to a zařiď se podle toho. Jinak se tím netrap.
Doplňuji:
Vážené kolegyně a kolegové, prosím o krátké nahlédnutí do psychiky mladého člověka. Otázky jsou občas poněkd neučesané, ale ruku na srdce – takové bývají i naše odpovědi. Trochu tolerance pro nás všechny, prosím. Neosočujme se z drzosti, vulgariuty a podobného. Nikam to nepovede, jenom další mladá slečna si řekne, že s těmi dříve narozenými to prostě nejde. A kdo nás bude živit na důchodě? No? – Tohle mělo být pro odlehčení situace.
Vážně myslím to, že bychom všichni k sobě měli přistupovat s určitým respektem bez ohledu na věk.

Grim Reaper

Prepáč ale si vyložene drzá, to, čo napísal(a) HelpMine k tvojej otázke o skladaní hudby bolo mimoriadne milé, ochotné a snáď až nevídané, ty si mu(jej) odpísala naozaj hnusne.
Prosím pekne, na čo by sa ľudia snažili…

Moniccc

To, že tě tvá kamarádka štve a nevíš co s tím, je spíš zpověď a možná by to patřilo i na tuto stránku: www.zpovednice.cz
Tam ti poradí určitě líp a myslím, že s takovými problémy i zžití lidé :) Ahoj!

zzzzz

Já nevím na co narážíš, ale pokud tě někdo uráží, můžeš se obrátit na admina.

ratava

třeba to tak není… Tam kde jsou psaná slova a chybí intonace, může dobře míněná rada vyznít jako útok, útok jako legrace a legrace jako dobře míněná rada… Jak si to kdo sám přebere…

RomanP

Toto jsou odpovědi. Něco nevíš tak se zeptáš. Osobně pokud mám problém a nikde na netu nemůžu najít odpověď tak se zeptám zde. Ovšem na tuto otázku „Kolik máte roků a kolik vážíte? (Ale popravdě…) kterou jsi sem napsala jsem neodpovídal protože je to má soukromá věc. A otázky tohoto typu jsou na internetu zásahem do soukromý uživatele. Uživatel může mít sebelepší zabezpečení počítače ale pokud bude Jouda a vše o sobě sdělí cizímu člověku tak se mu to může nepříjemně vymstít. Takže ptát se můžeš to nikdo nevyčte ale z rozumem

terry

Pokud se ti naše odpovědi nelíbí, je to na tobě.
Ty přece musíš vědět, co chceš.
Jestli se tu chceš nebo nechceš ptát.