pizlicka

mam uz předsazené sazenicky kedluben,ruzickove kapusty a brokolice.

kedlubny uz jsou hodne dlouhe,ale tenké.kdy muzu sadit ven do půdy??mam ještě semínka hlavkoveho salatu,okurky a cukety.kdy mam předsadit hlavkovy salat,a kdy mam sadit do pudy cuketu a okurky?a po kolikati semínkách??dě­kuji.p.s.jsem začátečník 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Do půdy vsadit až nebudou hrozit přízemní mrazíky a až bude teplo. Cukety a okurky je lépe předpěstovat v truhlíku a vysazovat potom sazeničky. Cukety a okurky vsadit po jedenom semínku. Nejlépe tak vzklíčí.