GabrielaJ

Mam uz asi rok plombovany zub a byl ok ale ted me ten zub docela boli.Boli kdyz kousnu do neceho tvrdeho…

Kdyz pujdu k zubarce co mi bude delat? Ja mam fobii ze zubaře a strasne se bojim co mi s tim budou delat..

Odpovědi
gecco

Pokud je plomba poškozená a nebo je kaz vedle ní, prostě ti dané místo odvrtá a zaplombuje znovu – není to nic ´tragického´ – ale čím déle budeš s návštěvou zubaře otálet, tím více se bude stav zubu zhoršovat – a tím bude následné ošetření nepříjemnější…
😉