RyckeyBrosh

mam uní čanci?? Chodí semnou do třídy je fakt hezká cernolvasá kouká name a já naní prosím o odpoved co udelat

Zádnej není

Nejlepší odpověď
anonym

V první řadě si hledět jazyka českého. Doučit se to, co zjevně neumíš. Holky počkají. Ale se školou to bude čím dál horší. Mezery se těžce zaplňují zpětně. Mně by kluk s takovým slovním projevem neupoutal.
Pokud má ta Tvoje spolužačka jenom trochu rozumu, tak to, že se jí líbíš, Ti najevo dá. Od pokukování určitě dojde na promluvení si. Nelámej nic násilím. Příležitost se určitě najde a bude to v pohodě. Pokud nevíš, co máš udělat, je nejlepší nedělat totiž vůbec nic. Až dozraje čas na činy, tak Ti nebudeme muset radit.

Další odpovědi
hanulka11

jistě ,když pojedete na kole určitě u ní šanci mít budeš – zaměřil ses na tuto rubriku ,tak zřejmě máš cyklistiku rád

Ar

Podle kategorie kam je to zařazeno, bych doporučoval při jízdě na MTB koukat hlavně na cestu před sebe, jinak máte šanci, že si rozbijete ústa a pak třeba nebude černovláska už tak hezká. :)

bubukaa

S tím co jsi tu napal tak nemáš, takové hrubky že se nestydíš, holky nevyhledávají hloupé kluky tak se hleď učit.

anonym

ja si myslim, ze je blbost balit holku s kterou chodis do tridy… nema to smysl

anonym

Heh, to je cikánský pravopis. Ještě napiš, že ji strašně myluješ a skončíš dřív, než začneš :).