Losman

Mám úkol : V literatuře (beletrii) se pokuste najít příklad naivního (neodborného) vymezení regionu.

Mohl by mi prosim nekdo poslat odkaz na nejakou e-book kde se autor zabyva popisem hranic nejakej fiktivni rise ci nejakeho mista? Dekuji moc

Nejlepší odpověď
tom004

Otázku začínáš velice dobře,„mám úkol“ a ne,„máte úkol“. Tak se snaž.

Další odpovědi
Reuef

tak treba Pan Prstenu – tam tech hranic a mist popisuje autor hodne :) staci si vybrat

venkovan

„U nás v Kocourkově“.
Pokud tam nejsou hranice tohoto regionu popsány, stačí popsat hranice ČR, či jiným, menších regionů v tomto státě.
Neodborně je to bude, protože skutečné hranice jsou dle vlivu jednotlivých rádoby politiků a jejich kampánů.

Sůwa

Co třeba Terry Pratchet – Zeměplocha