Punkie44

Mám udělat 1. krok a jak?

Zamilovala jsem se do jednoho kluka ze školy. Jsme skoro každý den v kontaktu, bavíme se ve škole, neustále se na mě usmívá a vždycky se ke mně snaží dostat co nejblíž. Pak často voláme na Skypu a on mě učí hrát hry..:D No a prostě jsem se do něj zamilovala..Nejsem si jistá, jestli i on do mě, ale mluvila jsem s jeho kamarády a všichni mi to potvrdili, ale že se prý bojí něco udělat. A já nevím co mám dělat, mám ho sama někam pozvat, nebo počkat, až něco udělá on? Nebo mu mám něco naznačit? To čekání je ale strašné..:D

Nejlepší odpověď
ivzez

Jak, jaký ani jestli vůbec máš udělat první krok,
ti neporadím, protože neznám ani tebe ani jeho.

Ale poradím ti, jak ho zaručeně odradíš:
Mluv o něm s jeho kamarády a se svými kamarádkami.

Další odpovědi
Rosie5

Rozhodně nečekej! Pokud je stydlivý, tak bych ti poradila ho někam pozvat..Třeba se ho můžeš zeptat jestli někdy nepůjde ven. Čekat se nevyplatí…kluci, kteří jsou stydliví možná ani 1.krok nikdy neudělají ;)