Nebula

Mám udat feťáka za vyhrožování?

Jeden feťák z města mi vyhrožuje že si mě najde se svými kamarády a zmlátí mě tak že skončím na jipce, ale když ho udam tak se to dozví a po mě poté půjde půlka města a to nemůžu dovolit poněvač mám přítelkyní a nechci aby se jí taky něco stalo. Co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
redy

Jde vo to, proč ti vyhrožuje, vzals mu fet? To se potom neschováš nikde.
Jestli jen dělal ramena, že ti chce rozbít hubu, už nejspíš zapomněl. Má vymletej mozek, ale bacha bych si dala.

Další odpovědi
BANAN93

To ti nikdo neporadí – každej reaguje jinak – záleží jestli se ho bojíš......
Jestli se ho bojíš – tak mu řekni, že se prát nechceš (ale pokud je to agresor – tak ho to jen povzbudí v útoku na tebe) Takže je asi lepší se mu vyhnout – ale on se bude opájet mocí a slávou, že se mu vyhýbáš – záleží jestli si tohle ochoten překousnout :)

Mě osobně bylo už taky dřív vyhrožováno kamarádama (to dělá srab). Nejdřív machroval a když mi pak řekl, ať s ním jdu ven a já šel a rovnou jsem ho venku vyřval jestli si myslí, že se ho bojim ? Tak otočil a začal „tak mi jí dej a zejtra nežiješ“ tak jsem se mu vysmál co to je za ubožáka – a byl jsem prostě připravenej jestli se bude chtít prát (nechtěl) . Nikdy rvačku nezačínám, ale když už na mně začne útočník hrabat, nebo se mě i pokusí praštit, nebo mě praští – tak se nestydím mu dát knockout ranou na bradu a pak už se onen útočník ani jeho přátelé nesnaží mě konfrontovat a ani nemůžou. Já osbně bych taky nešel zmlátit někoho s kým by měl problém můj kamarád a můj kamarád by na něj útočil a dostal by od něj – to se přece nedělá (jedině když někdo útočí na tvojeho kamaráda) – maximálně, když si teda můj kamarád „ustele“, tak řeknu ať ho už nechá, ale kamarádovi už neumožním pokračovat … (ale i když by můj kamarád vítězil a jeho sok by měl už dost, nebo se vzdával tak odtrhnu i kamaráda)

Nevim – neberte to jako machrování – asi vesnickej styl

Psychotic

Říct bys to měl rodičům.

Pokud ti nevyhrožoval před svědky, nemáš to natočené nebo není blbec a nepřizná to, tak policie těžko něco udělá.

Zmlátit tě může kdokoli, když bude chtít, bránit se lze jen obtížně, zvláště proti vícero útočníkům. Takže pokud si myslíš, že to myslel vážně, začal bych trénovat sprint a dávat si bacha. A nebo bych mu nějakým kreativním způsobem ukázal, že si nenechám jen tak beztrestně vyhrožovat. Dle situace.

Kepler

Já bych si teda nedělal iluze, že se tím bude policie zabývat. Feťák pravděpodobně vyhrožování bude popírat a bude to slovo proti slovu. P. se tím bude zabývat až k napadení dojde, pakliže až potom ho udáš. Pro ten případ bych si pořídil paralyzér a byl ve střehu. Nejsem na to odborník, ale na nějaké bezplatné právní poradně by ti možná byli schopni pomoci, tak jako pomohli v jiném případu mně. Třeba Bílý kruh bezpečí.