Avatar uživatele
anonym

Mám u notáře podepsané uznání dluhu od dlužníka, jedná se o víc jak 600 tis, dlužník neplatí splátky, co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tuCZek

zkuste pohledávku prodat exekutorům

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No , vy jste dobrodruh ! Poucet v dnesni dobe takov penize. To uz ale jiste vite sam. Tak podle toho , jak to mate ve smlouve , jestli uz utekla delsi doba … sla bych za advokatem. Sepise s vami dopis dluznikovi a trebas se zalekne a zaplati ( pokud bude mit z ceho ). Me se take takhle lekli , ale uz je to pres 10 let. Tak at vam to vyjde . 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Žaloba na plnění (uznání dluhu důkaz) – soud vydá rozsudek – borec nezaplatí – exekuce.

jednoduchý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Vzhledem k tomu, že otázka je položena v rubrice „trestní právo“ k tomu uvádím. Policie by věc řešila pouze v okamžiku, kdy by se jednalo o podvod a ten je spáchán jen tehdy, pokud pachatel v době, kdy podepisuje smlouvu či přebírá peníze ví, že peníze nevrátí. V ostatním případě je to občanskoprávní vztah a je třeba jej řešit tak jak zde již jiní radí. I kdyby se jednalo o podvod, tak by sice pachatel mohl být odsouzen, ale peníze byste stejně musel vymáhat v řízení občanskoprávním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Mám zkušenost s jednou firmou která mi pomohla.

Zdroj: www.dkp.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek