Monyszek

Mam tu novy notebook a trochu se ztracim v tom, jak tam zprovoznit wifi, poradite, prosim?

Odpovědi
anonym

No my jsme na to zavolali nějakého ,,profesionála" :D
Nevím jestli to sám/sama dokážeš......... Ale pokud se v počítačích vyznáš a seš šikovná/ný tak asi jo :)
Držím palce.......

Ivory

Myslím, že tebou podané údaje nejsou dostačující. Jde o to, jaký máš typ notebooku, jaký máš operační systém (každý je zvyklý na jiný) atd. atd. Wifi by měla jít zprovoznit lehko. V pravém dolním rohu, když rozklikneš lištu, by jsi měla mít seznam sítí. Když ne, tak budou v ovládacích panelech. Ty najdeš v nabídce Start. Kdyžtak se podívej na Youtube. Tam by snad něco mělo být.

Funna

profesionála? na takovou kravinu? ale nechápu co máš na mysly pod pojmem
Doplňuji:
oprava: na mysli pod pojmem „zprovoznit wi-fi“…
obecně platí, že wi-fi už je od výrobce „nainstalovaná“ a každý noťas má tlačítko, na její zapnutí wi-fi…buď klasický přepínač, nebo obvykleji je softwarově ovládané…takže nastuduj manuál k noťasu, kde ho máš ty a jen wi-fi prostě zapni…
pak už jen stačí najít wi-fi síť a připojit se k ní…viz odpověď od Ivory…

kablik

tak zaprvé si pořid Wifi-routr,potom použij rady hana1111, protože podle tvýho dotazu to nikdy sama nezvládneš, a ještě radu z vlastní skušenosti, nekupuj levný šmejdíky za 450kč, jejich výkon ti dedosáhne do vedlejší místnosti přes stěnu pokoje, mám typ D-Link za 600kč, signál dosáhne po celým bytě, wifi zdar