Vunas

Mám trochu naštípnutou kost ?

Ahojte, má se to takhle : Měli jsme tělocvik a hráli fotbal, no a najel jsem na protihráče „Holen na Holen“
On se skutálel na zem a ja pocítil zvláštní štiplavý pocit. Ustát se to dalo, ležet jsem nemusel.
Ale když jsem se vrátil domů a nahmatal si to místo, cítím tam malou „prohlubinu“. Tak jsem sjel po holeni a bylo tomu tak. Každopádně druhá holen je jiná. Nevíte jestli jde opravdu o nějaké malé naštípnuti ?

Odpovědi
led

To ti tu nikto zodpovedne nepovie.
Doporučujem navštíviť školského lekára.

Reezo

Pokud je v kosti hmatatelná prohlubeň, tak by to chtělo zajít na ortopedii už jen pro jistotu.