kočička007

Mám to s ním zkusit??

Zdravím..Píšu a volám si s klukem asi měsíc a půl..On mi nabídl že za mnou přijede a chce poznat mé rodiče,chce zjistit kde bydlím a hlavně chce poznat mě..Myslíte že je to dobrý nápad?? (Jemu bude 18 a mě bude 15) Několikrát denně si píšeme,i když jsme ve škole..pořád na něj musím myslet..Měla bych to zkusit?? Bojím se že bude zklamaný..Díky moc za rady!

Nejlepší odpověď
ivzez

Já se bojím, že budeš zklamaná ty. Téměř osmnáctiletý kluk,
který se zajímá o čtrnáctiletou dívku – to nemusí být v pořádku.

Jak víš, kolik mu je? Je ti jasné, že o něm víš jenom to,
co ti napsal nebo řekl (co vůbec nemusí být pravda) on?

Znáš pravidla bezpečnosti, víš, jak se chránit v případě,
že by ses rozhodla pro setkání?

Vědí o něm rodiče a co tomu nápadu říkají?
Já bych poradila setrvat ve virtuální rovině.

Další odpovědi
anonym

Teprv ti bude patnáct a on už je dospělý, to je nějaký divný, ne? Já nechápu, proč se ženeš do průšvihu. Kašli na to.

Banán88

bude Ti 15? jemu 18?? No, na kamaradstvi dobre, kazdopadne nikam nechvatej.. s cimkoliv ;) Jestli v tom uvidis co v tom videt chces, tak pres to vydrz.. Jestli za to stoji, tak vydrzi taky, bez natlaku ;) Ver mi, kolikrat i pul roku je normalni cekaci a poznavaci lhuta..
Doplňuji:
… jo a hlavne: jde ted predevsim o tebe, to ty bys nemela byt zklamana..

PetrXY

Poraď se s rodiči, nejlépe s otcem.

Adiss

Mám kamarádku (14) a má dobrý vztah s jejím kámošem (18). Vypadá to že jsou už jsou jen malej kousek od vztahu.Myslím si že když ten kluk tě má vážně rád je to normální.Přeju vám to:))