hanny 2

Mám to otevřít?

Přišel mě mejl od nějakého Jiřího Havelky – nikoho takového neznám!A začíná to tímto – NÁLÉHAVÉ – to není vtip!!To je hoax,který běhá po mejlech od r.2007.

Nejlepší odpověď
geoorg

Pokud otevřeš mail, tak se nic nestane. Pokud ale chceš otevírat přílohu, byl bych opatrnější…

Další odpovědi
tom004

Takové e-maily mažu.

lexx

neotvírat, smazat bez čtení, mají jediný cíl: škodit

zl@tk@

Smazat a zablokovat kontakt v nastavení.

Babe

jestli to otevřete, můžete mi to přeposlat? :D zajímalo by mě to :))
julie.hajek@email.cz

suaeda

Neznáme emailu se mi buď rovnou vyfiltrují do spamu, nebo je mažu. Emailové programy i na webech lze snadno nastavit na filtrování. Podobně nastavuji internetové prohlížeče. Zjistím odkud se stahuje reklama (např. adocean.pl) a hned nastavuji zablokování. Jednak reklamy neobtěžují a jednak je načítání stránky rychlejší.
Podle hesla – co nechci a nepotřebuji tak pryč s tím.

RomanP

pokud neznáš vyhoď