Avatar uživatele
Kelt

Mám to brát jako úspěch, nebo ne, když předeženu v počtu bodů zdejšího uživatele, který už se sem léta nepřihlásil?

Smyslem každé hry je zvítězit za cenu dodržování pravidel. Tady se přidělují každému body a on postupuje podle počtu bodů. Samozřejmě mě těší, jak mi přibývají body a já postupuji a přeskakuji jiné. No a když zjistím, kdy se účastnili naposledy, tak je to několik let nebo se to nedá zjistit. Takže mi to připadá, že jdu jako princ kolem zkamenělých nápadníků za princeznou, k cíli. Prostě předeženu někoho, kdo toho kdysi nechal. TAkže i když je to podle pravidel, mám z toho divný pocit. Jak to vidíte vy? Ne z mého pohledu, ale ze svého. Děkuji.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, paul1, Kepler před 1275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Samozřejmě, že je to úspěch. Bob Beamon skočil v roce 1968 890 cm do dálky – dodnes rekord OH. Bratři Pospíšilové jsou 20násobní mistři světa v kolové. Každý toho jednou musel nechat, a když je překonáš, tak budeš hvězda nejjasnější magnitudy. A když na ně nemáš, tak zkus plivání nebo čúrání do dálky. Možná jsi skrytý talent.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Vzhledem k tomu, co všechno se za bodováním skrývá (i z mé strany!), bych to za úspěch nebrala.
Prostě někdo nějak hodnotil/hodnotí > bez ohledu na správnost odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Záleží od toho, ktorý bod považujete za väčší úspech
1 – zbieranie palčekov, bodov a prepracovávať sa do čela peletónu
2 – zbieranie informácií, vedomostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Podle mne je to o tom: vydržet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek