Kelt

Mám to brát jako úspěch, nebo ne, když předeženu v počtu bodů zdejšího uživatele, který už se sem léta nepřihlásil?

Smyslem každé hry je zvítězit za cenu dodržování pravidel. Tady se přidělují každému body a on postupuje podle počtu bodů. Samozřejmě mě těší, jak mi přibývají body a já postupuji a přeskakuji jiné. No a když zjistím, kdy se účastnili naposledy, tak je to několik let nebo se to nedá zjistit. Takže mi to připadá, že jdu jako princ kolem zkamenělých nápadníků za princeznou, k cíli. Prostě předeženu někoho, kdo toho kdysi nechal. TAkže i když je to podle pravidel, mám z toho divný pocit. Jak to vidíte vy? Ne z mého pohledu, ale ze svého. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Samozřejmě, že je to úspěch. Bob Beamon skočil v roce 1968 890 cm do dálky – dodnes rekord OH. Bratři Pospíšilové jsou 20násobní mistři světa v kolové. Každý toho jednou musel nechat, a když je překonáš, tak budeš hvězda nejjasnější magnitudy. A když na ně nemáš, tak zkus plivání nebo čúrání do dálky. Možná jsi skrytý talent.

Další odpovědi
ivzez

Vzhledem k tomu, co všechno se za bodováním skrývá (i z mé strany!), bych to za úspěch nebrala.
Prostě někdo nějak hodnotil/hodnotí > bez ohledu na správnost odpovědí.

led

Záleží od toho, ktorý bod považujete za väčší úspech
1 – zbieranie palčekov, bodov a prepracovávať sa do čela peletónu
2 – zbieranie informácií, vedomostí.

paul1

Podle mne je to o tom: vydržet