zvonisek

Mám tlak 120 na 50, co s tim?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jít k lékaři!

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ten „spodní“ by už s Tebou asi „seknul“. Nejspíš jde o špatný měřič, případně špatně prováděné měření, jak konstatoval mosoj.
A vzhledem k Tvým dalším otázkám nejít pouze ke kardiologovi, ale možná také k psychiatrovi. 🙂 Ale nic ve zlým, každej jsme nějakej.

mosoj

Koupit si kvalitnější tonometr, nebo se lépe naučit tlak měřit. Diastolický tlak 50mm Hg by s tebou již pěkně zamával.

Drap

Dát si pánaka a kafe.

still

Radši k doktorovi zajdi, může to být ukazatel vážnějšího problému. Pokud bude srdce zdravé, lékař doporučí panáka a kafe :)

Lamalam

Stejně jako u všech ostatních zdravotních problémů – zajít k doktorovi.

pepe88

Fyzický sport jaký si vybereš upravit stravu a Pangamín.

Kryšpín

A je trvale stejný, ráno, v poledne, večer, před jídlem, po jídle, při fyzické námaze, po námaze, a.t.d.
Je to solidní měřič, neb vyroben v hlubokém rákosí a zakoupen u té pracovité menšiny.

annas

Otázku jste vložila 2× za sebou.

Takže tu první bez odpovědi skrývám