hadhad

mam tiskarnu epson se 4-mi inkousty a nemuzu tisknout cernobile,kdyz dojde napr. jen zluta barva.cernou mam!!!dik zaradu

tiskarna

Nejlepší odpověď
fablen

koupit žlutou barvu 🙂, jinak doporučuji novou tiskárnu, která tento „problém“ nemá a spíše tiskárnu laserovou než inkoustovou

Další odpovědi
franku

Já jsem sehnal na Epsona reseter.On totiž inkoust většinou nedojde,takže stačí cartrig vyresetovat a tiskárna si myslí,že je vyměněná.Tisknu pak do té doby než skutečně dojde inkoust a pak ho vyměním.Objednával jsem to na tisk-ink.cz(snad jsem se nespletl)