maugli

Když mám telefon Samsung Galaxy, ale nedaří se mi přenést fotky do notebooku Apple, poradíte, co mám udělat?

mam telefon samsung galaxi S10e a nedaři se mi přenest fotky do notebooku aple poraďte co mam uďelat buď kabel nebo ?

Odpovědi
anonym

Na telefonu máte aplikaci Google Fotky (pokud tam není nainstalujte ji a zapněte cloud synchronizaci fotografií) pak budete mít fotografie odkudkoliv dostupné zadáním adresy photos.google.com … prostor pro fotografie je na google cloudu neomezený pokud nepožadujete jejich zálohování v plném rozlišení ale postačí vám nějaké rozumnější nižší.

Po staru lze data přenést kabelem (telefon připojíte k počátači jako usb mass storage device a fotografie najdete ve složce DCIM) … pokud na telefonu nainstalujete aplikaci AIRDROID můžete snadno data přenést i bezdrátově přes domácí WIFI (AIRDROID rozhodně doporučuji vyzkoušet v kombinaci s PC i MAC je to velmi silný nástroj který vám umožní například dálkově z počítače poslat sms, odpovědět na zprávu aniž byste brali telefon do ruky, nebo sledovat notifikace které chodí na telefon v podobě systémových notifikací na počítači, stejně jako procházet dálkově galerii a kopírovat z/do ní fotografie z/do počítače)

jáára

Fotky Google
https://photos­.google.com/
Nebo to někdo dělá jinak?

anonym

popsaná odpověď se samozřejmě netýká jen samsungu, týká se jakéhokoliv jiného výrobce a telefonu který používá android os, samsung v tomto ohledu není žádná výjimka pro kterou by se uplatňoval odlišný přístup. Android jako android .