Když mám telefon Samsung Galaxy, ale nedaří se mi přenést fotky do notebooku Apple, poradíte, co mám udělat?

mam telefon samsung galaxi S10e a nedaři se mi přenest fotky do notebooku aple poraďte co mam uďelat buď kabel nebo ?
----

Odpovědi:

Zlatý

Na telefonu máte aplikaci Google Fotky (pokud tam není nainstalujte ji a zapněte cloud synchronizaci fotografií) pak budete mít fotografie odkudkoliv dostupné zadáním adresy photos.google.com ... prostor pro fotografie je na google cloudu neomezený pokud nepožadujete jejich zálohování v plném rozlišení ale postačí vám nějaké rozumnější nižší.

Po staru lze data přenést kabelem (telefon připojíte k počátači jako usb mass storage device a fotografie najdete ve složce DCIM) .... pokud na telefonu nainstalujete aplikaci AIRDROID můžete snadno data přenést i bezdrátově přes domácí WIFI (AIRDROID rozhodně doporučuji vyzkoušet v kombinaci s PC i MAC je to velmi silný nástroj který vám umožní například dálkově z počítače poslat sms, odpovědět na zprávu aniž byste brali telefon do ruky, nebo sledovat notifikace které chodí na telefon v podobě systémových notifikací na počítači, stejně jako procházet dálkově galerii a kopírovat z/do ní fotografie z/do počítače)

Bronzový

Fotky Google
https://photos.google.com/
Nebo to někdo dělá jinak?

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

popsaná odpověď se samozřejmě netýká jen samsungu, týká se jakéhokoliv jiného výrobce a telefonu který používá android os, samsung v tomto ohledu není žádná výjimka pro kterou by se uplatňoval odlišný přístup. Android jako android .

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 973
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 460
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 365
Zlatý led 307
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý Drap 289

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.