Avatar uživatele
zjentek

Mám tam jít ještě v noci rozlévat tu vodu?

Kurec tak sem tak pod ten ořech rozlel tu vodu z teho dulniho vozíka, kubík a furt kype! Mám tam jít eště rozlívat? Vyplatí se to? Poraďte.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-smysl-zalevat-vzrostly-deset-metru-vysoky-strom

Zajímavá 0 před 2099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Už jsi tam toho nafedroval dost. pár dní bych počkal a pak znovu. Letošní úrodu asi nezachráníš, ale strom bude rád.

Kepler > s tím huntem si děláš legraci? U nás na Kladensku se pod okapem voda do ničeho jiného nechytá. V naší vesnici není dům, ve kterém by nebydlel bývalý horník, každý má na zahrádce minimálně jeden, ale i čtyři hunty. Jak to táta s bráchou získali nevím, mám dojem, že se to legálně prodávalo, když se rušila šachta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Trocha vody navíc na Prajske neuškodí, vím že je tam stejné sucho jako na jižní Moravě, ale já bych se na to už vyprdnul. Zdá se, že se ten deficit vody začíná srovnávat.
Ale zaujala mě jiná věc: ty fakt chytáš vodu do důlního vozíka? To je neuvěřitelně stylové a originální! A z které ostravské šachty jsi natáhl koleje?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@Kepler: No, nebylo jednoduché dostat ten vuzek pod žlab od šopy tu u mě na Prajzske, to přiznám! ;)

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A nenacamrej si zas kafe do klína!

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek