zjentek

Mám tam jít ještě v noci rozlévat tu vodu?

Kurec tak sem tak pod ten ořech rozlel tu vodu z teho dulniho vozíka, kubík a furt kype! Mám tam jít eště rozlívat? Vyplatí se to? Poraďte.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-smysl-zalevat-vzrostly-deset-metru-vysoky-strom

Nejlepší odpověď
Klaproth

Už jsi tam toho nafedroval dost. pár dní bych počkal a pak znovu. Letošní úrodu asi nezachráníš, ale strom bude rád.

Kepler > s tím huntem si děláš legraci? U nás na Kladensku se pod okapem voda do ničeho jiného nechytá. V naší vesnici není dům, ve kterém by nebydlel bývalý horník, každý má na zahrádce minimálně jeden, ale i čtyři hunty. Jak to táta s bráchou získali nevím, mám dojem, že se to legálně prodávalo, když se rušila šachta.

Další odpovědi
Kepler

Trocha vody navíc na Prajske neuškodí, vím že je tam stejné sucho jako na jižní Moravě, ale já bych se na to už vyprdnul. Zdá se, že se ten deficit vody začíná srovnávat.
Ale zaujala mě jiná věc: ty fakt chytáš vodu do důlního vozíka? To je neuvěřitelně stylové a originální! A z které ostravské šachty jsi natáhl koleje?

zjentek

@Kepler: No, nebylo jednoduché dostat ten vuzek pod žlab od šopy tu u mě na Prajzske, to přiznám! ;)

zjentek

A nenacamrej si zas kafe do klína!

Kepler

🙂