Mam taky problem!

Moja priatelka mi povedala ze ma nelubi a je to z casti kvoli mne. A az po tom co sme sa rozisli som zistil ze ako ju moc lubim a ze som to tak nechcel a keby viem vratit cas tak by som sa spraval uplne inak. Neviete mi poradit ako si ju mam ziskat spat? … ale problem je v tom ze sa odo mna oddialila a ani moc nechce komunikovat a ani von nechce nikam moc ist. :(

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No povedal by som, že máš naozaj problém. Keby si sa chcel zmenit, možno by ťa brala. Čas však vrátit nejde. Sĺuby, že sa budeš správať inak sú iba plané sĺuby. Človek sa správa tak aký je a aj keď chce volačo zmenit, tak sa sice na oko zmení ale po čase sa vráti zpäť do starých kolají.
Já by som sa pokusil si porozprávať o tom čo ťa trápi a keď nepochopí, nedá sa nič robiť.

Další odpovědi
Elk

Ak máš takýto problém, tak poviem, čo by som urobil ja. Ak to nieje niečo závažného, ako napríklad trestná činnosť, drogy, moc báb, ale iba drobné nezhody, počkal by som, dva – tri dni, poslal by som jej krásne kvety s ospravedlnením a nechal by som ju, aby sa sama vyjadrila ako chce. Ak jej za to stojíš, ozve sa veľmi skoro, ak nie, nerozumuj!
Láska je preto kásna, lebo aj bolí!
Daj dušu na srdce, kto si bez viny…

Terryle

Doporučila bych opak, nechat tomu čas. Z vlastní zkušenosti vím, že když mě začne uhánět někdo, o koho zrovna nestojím a jasně jsem mu to řekla, ještě mě tím naštve a rozhodně si nešplhne.
Nechat být, dát čas… a třeba to později půjde jinak. Pokud nechce komunikovat a vídat se, je to jasnej signál, že prostě teď nemá cenu nic hrotit. Nebo přesekne kontakty úplně a bude prostě pryč.