lukess29

Poradíte, zda je možné nějak vyřešit popsaný problém?

Mám takový problém vezl jsem s kolegou ,který byl doprovod vozidlo bez spz 1 km před cílem nás zastavila policie e předala tento případ na přestupkovou komisi. Jelikož policista říkal, že je to o řp a mě řízení vozidla živí je nějaká šance jak ovlivnit rozhodnutí na pokutu děkuji

Mám takový problém vezl jsem s kolegou ,který byl doprovod vozidlo bez spz 1 km před cílem nás zastavila policie e pře

Odpovědi
gecco

Co je to „vozidlo bez SPZ“???
😉
Nepřilášené, bez STK…?

To jo – to je 5 – 10 tisíc pokuta a zákaz řízení 6 – 12 měsíců…
Mno – doporučuju, abys celou situaci konzultoval s právníkem a případně se jím nechal u správního řízení zastupovat.
___
Nebylo by levnější zaplatit odtahovku???
😁

anonym

pokud se u komise budeš chovat jako člověk, který si je vědom přestupku a s pokorou, tak proč by to nemohlo dopadnout dobře.

lukess29

určitě bylo by levnější zaplatit odtahovku jsem prostě blbec

bolak

Kdyby to došlo až k soudu, tak z mé vlastní zkušenosti vím, že pokaždé když jsem se rozbrečel to tam dobře dopadlo.

gecco

😉