aramah

Mám takovou asi hloupou otázečku,

Zmizel mi následovník,to sám dotyčný se vymazal, nebo já něco zvorala?
Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

aramah zjistíš to v kontaktech následovník a kontakt je rozdíl :)
Doplňuji:
byls to ty uličníku :)

Další odpovědi
bolak

Nebyl jsem to já? :)) já sem si totiž přidal asi 20 lidí, abych jim moch poslat zprávu, a pak sem se je všechny zase odebral, protože se mi pletli ve streamu

Přidám si je zase znova, až to bude dodělaný, až půjde u každýho následovníka nastavit, co sledovat a co nesledovat, třeba vybrat si jenom otázky toho člověka, ale ne příspěvky do diskuze, protože stejně koukám na všechny otázky, takže to nepotřebuju vidět ještě jednou znova ve streamu

A oddělit následovníky a kontakty by to chtělo, když si někoho odebereš z následovníků, tak abys mu mohl normálně napsat…

terry

Je možné. že následovník si své následování zrušil.

arygnoc

ani neviem čo to je a na čo to je.

aramah

Aha já jenom abych někoho neodstřihla:-(
Bolaku tak ty jsi mě opustil že se nestydíš 🙂

briketka10

já ho mám taky jen v kontaktech tak nezoufej psát si s ním můžeme a to je fajné :o
nic se nezměnilo :)

aramah

Briketko já jsem antitalent :((