leporela22

Mam starou hifi věž ale nepřehrává mp3 jen ty original staré mužu stáhnout v nějakém formátu ve kterém by to šlo?

je to přesně RX110AV SONY
Doplňuji:
No ale když vypálim formát mp3 jako audio tak si něčim pomůžu nebo musím specialni formát?

Odpovědi
Alesh

Stará CD? No, tak musíš vypálit CD jako audio CD. Zkrátka potřebuješ vypalovací nástroj, který umí vypálit mp3 jako audio CD, určitě Nero to umí, ale je to placený software.
Doplňuji:
zkus třeba toto:

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/audio-cd-maker/