spicerius

Mám stále možnost změnit semináře?

Zdravím,
V druhém pololetí jsem přestoupil na jinou školu, kde mi dali týden na to, abych napsal jaké semináře chci(dvouroční i roční). Na poslední chvíli jsem si dal humanitně zaměřené vědy, které bych teď ale rád změnil na jiné, užitečnější obory. Problém je že nevím, jestli stále mám možnost změnit semináře. Také je blbé, že jsem se přihlásil na dějepis který se takhle těsně otevřel a teď bych z něj vlastně chtěl utéci. Jak na to?

Odpovědi
Drap

Jedině dohodnout se školou. Takovéto věci si řeší každá škola po svém.

Bedy

U nás s tím problém nikdy nebyl, stačilo skočit za ředitelem nebo jeho zástupcem a domluvit si to tam. Samozřejmě s tím musel souhlasit i ten profesor.

Ale fakt nepamatuju, že by byl s tím někdy problém (až na jeden případ, ale to bylo kvůli tomu, že na jeden seminář by chodilo příliš mnoho lidí).