SpeedyCZ

Mám stahovat nový Service pack 1 do windows7?

Dobrý den, mám otázku… V poslední době se na internetu rozšířila novinka o SP1 na W7 která opravuje chyby a přidává drobná vylepšení. Potíž je ale v tom, že to má asi (teď vůbec nemám páru) něco přes několik GB… Má cenu to stahovat, nebo to nechat na pokoji?
Doplňuji:
Co tady mluvíte že to má míň jak 1 gb? Celkem to má něco přes 3!!!

Nejlepší odpověď
RomanP

SP1 Pro W7 nemá ani 1 GB ty zvěsti o této velikosti jsem na netu četl také . Jelikož SP1 neobsahuje skoro nic navíc než aktualizace které již proběhly tak já jsem aktualizoval ten zbytek o velikosti 40 MB. Celý SP 1 má velikost 537 MB a doporučuji stahovat rovnou s Microsoftu
Doplňuji:
Místo toho vašeho rozčilování by nebylo na škodu se naučit hledat na netu tady máte přesné velikosti
Windows 7 Service Pack 1 (SP1) 32-bit
Jméno souboru: windows6.1-KB976932-X86.exe
Velikost: 563934504 bajtů
Windows 7 Service Pack 1 (SP1), 64-bit
Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1)
Jméno souboru: windows6.1-KB976932-X64.exe
Velikost: 947070088 bajtů

Další odpovědi
Michal Kole

Rozhodně jo, budete mít systém lépe zabezpečen.

Pokud Vám nepůjde nějaký program tak si stáhněte novou verzi nebo několik dní počkejte až ji výrobce uvolní.

led

Ano, ano, ešte raz ano!

emba5

Pokud máte systém pravidelně aktualizovaný.Tak už určitě máte servis pak 1 nainstalován. Skontrolujte si to-Počítač levé myšítko-vlastnosti-pravé.Servis pak je pro novou instalaci ušetříte plno aktualizací