Lotr2008

Mám na této stránce skončit?

Mám skočit? Už mně nenapadají nejaka temata, takže tu asi už s váma nebudu už s nikym z vás nikdy nepromluvim… :(( Myslíte si, že sem to tu povznesl? Já tu psal temata na která se tu nikdo ani neptal! Takže vám asi budu chybět! Mohli by jste mi tu napsat nějake jine fora, kde bych mohl psát??? Mám rád matiku a fyziku (chemču NE!)a existují nejaka fora?? rad bych nkam tam psal, než skončím svoji učast mezi lidmi nadobro!!! Už nechci být onlajn!

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel si nepochopil jaký je smysl tohoto serveru. Opravdu nejde o to potit a cedit ze sebe přiblblé otázky za každou cenu v co největším množství, ptáme se jen když nás něco opravdu zajímá, ne proto abychom sbírali body nebo splnili očekávání administrátora nebo nevím koho …

Další odpovědi
df

Klidně tu zůstaň. Takových, které nenapadají žádná témata a přesto se za každou cenu musí každou chvíli na něco ptát, je zde dost. Anebo mají potřeby hloupě odpovídat za každou cenu,i když k otázce nemají co říct.

Rokio

Navrhuji ti web Toluna nebo dětskou webovou stránku Alík.

Jinak já jsem rád, že tady jsi. Je alespoň nějaká švanda.

Klaproth

Klidně skonči, tvé rozhodnutí. Mě chybět nebudeš.

Arne1

Nevím, jak to zdejší komunita přežije !

Drap

Myslím, že se s tím srovnáme!

Edison

Pokud jsi vyčerpal témata, pak skonči. Úplně. Jinak je to jen na Tobě. Mě chybět nebudeš.