Avatar uživatele
Lotr2008

Mám na této stránce skončit?

Mám skočit? Už mně nenapadají nejaka temata, takže tu asi už s váma nebudu už s nikym z vás nikdy nepromluvim… :(( Myslíte si, že sem to tu povznesl? Já tu psal temata na která se tu nikdo ani neptal! Takže vám asi budu chybět! Mohli by jste mi tu napsat nějake jine fora, kde bych mohl psát??? Mám rád matiku a fyziku (chemču NE!)a existují nejaka fora?? rad bych nkam tam psal, než skončím svoji učast mezi lidmi nadobro!!! Už nechci být onlajn!

Zajímavá 0 před 1604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel si nepochopil jaký je smysl tohoto serveru. Opravdu nejde o to potit a cedit ze sebe přiblblé otázky za každou cenu v co největším množství, ptáme se jen když nás něco opravdu zajímá, ne proto abychom sbírali body nebo splnili očekávání administrátora nebo nevím koho …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Klidně tu zůstaň. Takových, které nenapadají žádná témata a přesto se za každou cenu musí každou chvíli na něco ptát, je zde dost. Anebo mají potřeby hloupě odpovídat za každou cenu,i když k otázce nemají co říct.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Navrhuji ti web Toluna nebo dětskou webovou stránku Alík.

Jinak já jsem rád, že tady jsi. Je alespoň nějaká švanda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Klidně skonči, tvé rozhodnutí. Mě chybět nebudeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Nevím, jak to zdejší komunita přežije !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že se s tím srovnáme!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Pokud jsi vyčerpal témata, pak skonči. Úplně. Jinak je to jen na Tobě. Mě chybět nebudeš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek