Leo175

Mam sklo predniho svetlometu praskle na dve casti ovsem plne funkcni jen je viditelne rozpulene ,mohu za to dostat poku

Doplňuji:
no na STK bych řekl že projdu dělal jsem ji totiž letos a světlo je napůl už rok a půl a za tu dobu mě zastavily asi 15× policajti a jen jediný se ptal jestli vím že to mám prasklé

Nejlepší odpověď
cukrar

Ano, můžete. Na STK stejně neprojdete.
Doplňuji:
Je mi divné, že Vás každý měsíc kontroluje policie. Ale to nic. To že si toho nevšiml na STK je mi větší záhadou. Asi to o něčem svědčí..

Další odpovědi
Dařbuján

Ano, pokutu můžeš dostat. Ač se ti jeví funkční, protijedoucí řidiči můžou být oslnění díky lomu světla i přesto, že svítíš potkávacími.