qwert7

Mám silnou rýmu

Nevíte někdo jak se zbavit silné rýmy.Nějakými odvary nebo rostě něčím.Díky

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mě pomáhá inhalování a kapky mukonasal a aromolampa s eukaliptem, na uvolnění nosu teplá sprcha na obličej

Další odpovědi
jahudka_vlm

Mě pomáhá inhalovat Vincentku

franku

Otrivin rhinostop.Mám to vyzkoušený a vždy pomohl,i když ostatní selhalo.

hezky_kolac

Rymastop – bylinný nosní sprej, pouze přírodní, takže nehrozí vedlejší účinky jako závislost apod…