Avatar uživatele
Domčax33

mám si užívat tyhle prázdniny učením a nebo tím že budu chodit s celou třidou ven?

já už se ze třídou neuvidim protože už mám zasebou základní školu a nevim jestly se mám učit na střední a nebo chodit ven s celou třidou.........

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4307 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Pokusil bych se o kompromis – přes den bych lítal venku a po večerech se učil, hlavně češtinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xko

Já bych radil půl a půl :) pokud bude pršet nebo nebude chuť být venku tak být doma a učit se ..(ale asi zbytečnost v prváku si obnovuješ pomalu všechny věci ze ZŠ + něco novějšího) nebo jiný domácí zájmy..pokud bude hezky..nesedět doma aradši se větrat někde u bazénu nebo s kamarády :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

No ten červenec bych si nechal volno a v srpnu bych si něco občas zopakoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nerozumím dost dobře otázce, říkáš, že se ze třídou neuvidíš a chceš s ní chodit ven, tak jak to tedy je ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jájá...

No já bych si, být tebou, užívala dny volna a pohody, protože jestli si skutečně myslíš, že jestlY se píše s Y a čárky ti nic neříkají, tak budeš na střední muset hodně zabrat. Jdi ven a užij si spolužáků, na učení máš dost času po večerech ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Všechno se „přejí“, když je toho moc. Za hezkého počasí by mě nikdo asi u učení neudržel, to bych si potom na Tvém místě užívala sluníčka a zábavy venku. Když bude škaredě, je naopak hloupost moknout někde venku. Můžete se sice občas sejít u někoho společně a pobavit se i tak, ale pokud se Ti nebude chtít sedět někde v bytě, tak tohle jsou právě ty chvíle na nakouknutí do sešitů nebo na čtení knížek. Moc to „neřeš“, ty prázdniny utečou tak rychle, že než se naděješ půjdeš na střední u budeš jen vzpomínat, jaké to bylo v létě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek