IBI05

Mám si udělat jezdeckou licenci?

Ahoj :) mám otázku.Mám 6ti letého koníka Slovenký teplokrevník.Jeho rodiče jezdí parkury, otec je i šampion.Takže můj valach má vše vrozené a je velice šikovný.
Však koně mám z důvodu rekreačního ježdění, lidi ze stájí říkají že je ho škoda.Ale jelikož mě baví jen můj kůň, no nevím zda si mám udělat licenci.Připadá mi to trošku i zbytečné.

Odpovědi
samicek333

Jestli chceš na nějaké závody, licence by s asi hodila. Pokud jen na rekreační ježdění, tak to je licence na nic. Ale může se hodit do budoucna. Poraď se s rodiči, nebo s někým, kdo má s koňmi dlouhodobé zkušenosti…