lukas.zmizik

mám si nejprve uklidit koupelku a pokoj a pak najít ženskou, nebo nejprv si najít ženskou a pak až uklízet?

Protože stejně, kdybych si jí našel dřív, než bych si stihl uklidit koupelku, tak to nevadí, jelikož neočekávám, že hned na prvním rande se s ní ocitnu u mne v koupelce či pokoji… Respektive je to taková pojistka, aby se po prvním rande u mne doma záměrně neocitla.

Nebo to v životě chodí jinak?
Doplňuji:
beer: já už nejsem mládež:)

Nejlepší odpověď
mosoj

Najdi si ženskou a ona uklidí stejně podle svého !

Další odpovědi
beer

V životě se to často vyvrbí všelijak, většinou ale úplně jinak, než očekáváme.
Ovšem neuklidit koupelnu jen proto, aby se ti tam baba hned napoprvé neocitla – to je zajímavé řešení a celkem se mi líbí ))
Dnešní mládež je na můj vkus moc hrrr a jsem rád, že to vidíš jinak.
Doplňuji:
Á, tak to je už zkušenost a dobrej fígl !!
Teď už ho ale nevyužiji, mám totiž již jiné řešení: 1.neuklízet, 2.nezvat baby.. ))

Sůwa

Záleží na tom, na co si tu ženskou budeš hledat… 🙂

anonym

Rozhodně nejdříve ukliď, neuklízíš přece jen kvůli hypotetické návštěvě, ne? A co kdyby přecejen k návštěvě došlo? 😉
A vůbec se neboj, že bys měl uklizeno přespříliš, neznám chlapa, který by byl schopen uklidit koupelnu podle představ baby.
BTW – pokud nechceš, aby rande skončilo u tebe doma, stačí snad říct, ne? Aspoň pokud já vím, v životě se lidé domlouvají.

marci1

Já bych si uklidila a pak teprve hledala muže. A už nemusím řešit a stresovat se, jestli ke mně přijde nebo ne ! Člověk se cítí lépe,, pokud je připraven na vše ! 🙂

Radomír.cz

První uklidit a pak pozvat.

RyuzakiKate

Pozveš mě?

Andre5000

Nejdřív si najdi ženskou a ona ti koupelku už uklidí sama.