Andy.vlk

Mám si koupit spíše lepší dražší tablet a nebo levnější? Prosím poraďte.

Moc ráda kreslím a uvažuji o zakoupení tabletu. Jelikož jsem na něm ještě nikdy nepracovala nevím jestli si mám koupit rovnou nějaký dražší lepší tablet a nebo nějaký levnější obyčejný.

Nejlepší odpověď
anonym

no vždy to chce spíš kompromis, najít ten nejlepší za nejnižší cenu 🙂

zkus se podívat sem
http://tablety­.heureka.cz/

pořadí zhruba kopíruje popularitu jednotlivých modelů a u každého najdeš i uživatelské recenze se všemi PRO a PROTI …