Mám si koupit „satelitní komplet“ nebo jednotlivé komponenty a poskládat?

Jaké výhody a nevýhody má když si koupím satelitní komplet, třeba Topfield nebo když si koupím LBN od Technisat, Settobox od Strongu, parabolu nějakou neznačkovou v bazaru a poskládám?

Jaké jsou výhody a nevýhody obou řešení?
Co je finančně výhodnější?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pro dosažení 100% kompatibility sestavy je určitě nejlepší koupit SAT-komplet.
Cenově nejvýhodnější je využít nějaké akce prodejce, pokud možno i s kartou obsahující neomezený „doživotní“ příjem některých kódovaných programů – například kompletní free nabídku českých TV včetně kabelovky, balík sportovních kanálů, a pod.

elektrikář

Mně to doslova složil na podkladě jak jsme se dohodli prodejce z komponentů sečetl jednotlivé položky a bylo.