Kalim_YT

Mám si koupit Origo iphone SE, nebo za polovinu z číny (Aliexpress)?

Čáu, nemohu se rozhodnout, mám si koupit i phone SE za 7 tisíc z česka, nebo si mám koupit za 4 tisíce z Aliexpressu… Píšou tam že je to originální (Apple), recenze jsou všechny kladné, a i na youtube recenzích říkají že jsou origo… Nevím, co by jsi dělal/a ty?

Nejlepší odpověď
Edison

Chceš machrovat?

Myslíš, že Ali je jen z Číny? Problém je, že pokud to koupíš mimo EU, budeš mít problém s případnou zárukou. Rovněž je pravděpodobné, že doplatíš DPH. Připočítej k tomu dopravu a seš kde…? Na ceně v Česku. Velmi zvaž, jestli se Ti to vyplatí.

Další odpovědi
anonym

Ahoj Kalim_YT, doufám, že na iPhone nemáš přehnané nároky. Mám iPhone Xr a už nikdy bych si ho nekoupil, chtěl jsem vyzkoušet ten ,,výdobytek" dnešní doby a za ty peníze jsem naprosto zklamán. Jak na poli softwaru, kde panuje nepřehlednost a absence některých funkcí a aplikací, tak na poli hardwaru, kde nabíjení trvá asi 2 hodiny a baterie je za 2 dny skoro vybitá. Jinak určitě souhlasím s Edison.

Arne1

Pořiď si něco pořádného.

anonym

za 7 tisíc ? za 8 tisíc si už můžeš dovolit v českém eshopu a s českou zárukou „Xiaomi Mi 8 6GB/64GB“ možná jeden z vůbec nejvýhodnějších telefonů současnosti díky procesoru a také zastraceně výkonných díky procesoru Snapdragon 845 (dokonce ani jeho nástupce Mi 9T má výkon o čtvrtinu nižší než Mi 8 a to se prodává mnohem dráž) , takže rozhodně ber Mi 8 a zapomeň na iphone i jeho napodobeniny, jsou ve srovnání s tímhle borcem jen dýchavičné šroty … link https://www.jel­mo.cz/Xiaomi-Mi-8-Global-6-64-GB-modra.html