Zabiják :D

Mám si koupit nový byt za 200 000,– Kč nebo ne ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hykam

Ne

Doplňuji:
Prdel si dělej z plastelíny 🙂

Další odpovědi
zzzzz

Ano

Nový ale nebude:-) V některých místech se družstevní byty za 200táců koupit opravdu dají, nejsou ale nové.

Každopádně jakákoliv nemovitost je dobrou investicí, je nutné mít k tomu kvalitní financování, jinak se i z velice dobré investice stane velice špatná investice.

quentos

Ne

evidentně novej nick trolla Vysmátýho… tudíž: proč by sis kupoval tak levnej byt, když přece máš na daleko dražší?
Jen rozhazuj, ale pak sem nechoď štkát, až ti zbude prd…

ivzez

Ne

Doplňuji:
Byty za 200.000 se sehnat dají, někdy i celkem zachovalé,
ale bohužel v lokalitách, kam neseženete nájemníka,
bydlet tam chtít nebudete, ani prodat se ziskem se nepodaří.

Podle mne by to byly vyhozené peníze.
(Ne každá levná investice je výhodná.)

setapouch

Ano

Pokud o nějakém výš, dokážeš ho splatit a zobyvatelnit, pak s chutí do něj. Nicméně se domnívám, že Hykamův návrh je konstruktivnější.
Doplňuji:
Tím zobyvatelnit mám na mysli i celý vchod, resp. dům. Byt samotný se dá v pochybných lokalitách koupit i pod sto tisíc, ale žít se tam nedá. A na investici to taky není – kdo by do takového bytu šel, ten by dřív nebo později přestal platit nájem a služby, což bys obojí musel platit ze svého.

marci1

Ne

Jedině v tom případě, že do něj nevložíš mio za opravy.
Doplňuji:
Tak jsme se zasmáli a příště si vymysli něco důvěryhodnějšího ! 🙂

bolak

Ano

kup, a mně vem taky jeden

jáára

Ano

haniya

Ano

kde se dá koupit byt za 200 000,– ??? Ano.

huxa

Ano

hankaky

Ano

Mišat

Ano

WoIfy

Ano

STUDENTKAEVA

Ano

Doplňuji:
Pokud v najdeš práci blízko tak určitě ale docela bych se bála pokud v domě nebylí třeba romové,nebo není dům plný štenic!!!

anonym

No, upřímně si moc nedokáži představit, jak takový byt za 200 000 musí vypadat. Ale asi i dost záleží na tom, kde se nachází. Já osobně bych do toho ale asi nešel. Raději bych si našetřil a třeba na https://www.psn.cz/ si vybral nějaký pořádný byt. 🙂

setapouch

Víš :D