dennis15

Mám si koupit Assassins Credd 3 Liberation nebo Need for Speed Most Wanted na PS Vitu?

Rozhoduji se mezi AC3 a NFS:MW. AC3 má horší multiplayer a moc se mi nelíbí ten předělanej příběh (to je asi aby si člověk koupil i normálního assassina na PC :) ). Ale zase mám rád celou sérii Assassins Creed. NFS mám koupený na PC jsenom Undercover a docela mě to bavilo. Má tu někdo s tímto zkušenosti? Co se vám líbí víc?

Odpovědi
huxa

hraj na něm minecraft ;)
Doplňuji:
no, ještě tedy doplním, že na vitu by nejspíše bylo lepší NFS-lépe se ti bude ovládat, přece jen tyto přenostné konzole nejsou určené pro střílečky a hry jako AC

iceT

Já jsem raději pro Assassina.Sice jsem ho nehrála,ale má raději podobné hry,třeba se moc těším na God of war 4
.

player242

Assassina ! ten se na páčkách hraje nejlíp ;) Navíc rozhodně je to na víc hodin zábavy