marta52

Mám setobox s nahráváním na flešku, zkoušela jsem přehrát film nahraný na počítači, obraz jde, zvuk ne, poradí někdo?

Doplňuji:
tak to jsem nezkoušela, ale film z počítače přehrávaní v stb nemá zvuk

Nejlepší odpověď
kenyrts

Bohužel, je to tak ,set-box má svůj chráněný formát nahrávání a proto to jde pouze v daném set-boxu.To samé je při nahrávání přes USB u satelitního tuneru na externí HDD,také jdou filmy přehrát jenom přes tento tuner.

Další odpovědi
ReHu

Mám také takový STB, v prodejně mi říkali, že flash s filmem lze přehrávat pouze v tom STB.
Ale, třeba to je jinak :).

led

Televízory a setboxy nahrávajú vo vlastnom formáte.
Pokiaľ chcete cez USB prehrať fil, konvertujte si ho do .avi.
Dobrý je na to bezplatný Format Factory:
http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/