Avatar uživatele
Vendi

Mam se vratit?

Prestehovala jsem se do Londyna hned po maturite, uz je to pres 2 roky.Rada bych se vratila do Prahy, ale bojim se, ze nenajdu praci a budu litovat, ze jsem nechala dobre prace v UK.Styska se mi po pratelich a rodine.Co mam delat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sopka před 5311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Ahoj Vendi,rozhodně se nevracej a z rozjetého vlaku nevystupuj.Sám sem něco podobného prožil"VRÁTIL SE" a dodnes toho lituji.Fandím ti jsem tvoje podpora z Česka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jirka

Tohle je otázka spíš pro psychoterapeu­ta…každopádně já Ti můžu jen odpovědět, aby sis uvědomila, jestli je pro tebe důležitější být doma s rodinou a přáteli a nebo mít dobrou práci. Je fakt, že je ekonomická krize a práce se tu velmi těžko shání,ale myslím si,že s tvou angličtinou bys něco našla.Předpokládám že más dobrou AJ,pze pracujes v Londyne!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Osobně si myslím, že psychoterapeut by byl poněkud přehnané řešení – pokud tedy jen potřebujete poradit, co z toho si zvolit.
Na druhou stranu se Vám tu jistě sejde mnoho rad, které se budou hodně rozcházet a volba stejně nakonec zůstane na Vás.

I já předpokládám, že po dvou letech pobytu v UK a práci tam, bude Vaše angličtina při nejmenším velmi dobrá. S dobrou angličtinou se o práci v ČR nemusíte tolik obávat. Dveře budete mít nejspíš otevřené leckde a jazyk jistě dost využijete.
Jestli opravdu toužíte po tom, se vrátit domů, ale bojíte se kroku do prázdna, zkuste už teď, třeba na internetu, mapovat pracovní možnosti v ČR, které by Vás zaujaly. MOžná narazíte na něco, kde by Vás vzali hned po návratu, abyste nemusela dlouho hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

TO JE HODNĚ TEŽKÉ ROZHODNUTÍ TĚZKO TI ODPOVÍ CIZÍ ČLOVĚK,UDĚLEJ TO CO JE NEJBLIŽŠÍ TVÉMU SRDÍČKU

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Já bych tam zůstal. Mám tam dceru, každý týden je na skype a dvakrát do roka jezdí sem a nejméně třikrát do roka tam jezdí moje žena. Práci má dobrou a dobře placenou. Je už tam sedm let. Vrátit se můžete vždycky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek