michalds

Mám se „upravit“ tam dole?

Anketa pro ženy a dívky.

Slíbil jsem přítekyni, že se oholím tam dole pouze tehdy, pokud se do celkově ženám líbí.
Mám se „upravit“ tam dole?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
dubraro

ANO

Nejsem žena ani dívka, ale mohu ti zprostředkovat názor profesionálních společnic, který je vcelku jednoznačný.
1/ Pokud tě přítelkyně orálně uspokojuje, tak chlupy v ústech jí asi nejsou moc příjemné.
2/ Oboustranné odchlupení zvyšuje rozkoš při sexu, zesiluje pocit těsného spojení.

iceT

ANO

Můj názor? Nemusíš úplně holit, stačí zkrátit. Ono není žádná prdel mít při orálním sexu hubu plnou chlupů.