JájsemRaibek

Mám se obávat, že mi auto při průjezdu zrezatí?

Prý ta vlhkost je hrozná. Jako by venku nepršelo atd. Mám se snad obávat, že pokud projedu tunelem, tak mi začne auto rezivět?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/363969-vlhkost-v-tunelu-blanka-muze-znemoznit-jeho-uzivani-boji-se-praha-6.html

Nejlepší odpověď
gecco

;-DD
Vlhké Blanky bych se nebál…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Neboj oni to nějak vyřeší:-)
Namontují na stěny kartáče a bude to největší automyčka na světě:-DDD

marci1

Asi ano. Stavba tunelu Blanka je v plném proudu… 🙂

cukrar

Určitě nezrezivý, páč až tam pojedete, tak už auto máte dávno zrezivělé, nebo nové…
kolego gecoo, kterou Blanku myslíte? :)

gecco

Kolego Cukrari → jednu šikovnou znám, ale do podrobností zabíhat nebudu…
😉