Reflux CZ

Mám se icit kdyz mne to vylozene nebaví ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Icuj se, nikdy nevis, kdy se ti to bude hodit.

Další odpovědi
Emefej

Ano. Uljanov to říkal.

gecco

Houbeles, neuč se…
K ničemu by ti to nebylo (dle tvého dosavadního projevu tady).
😛

Koneckonců – jak smažit hranolky u mekáče tě po pár dnech vycvičej.

anonym

Jen se uč,dnes se na člověka kladou vysoké nároky,já sice na tom nejsem nejhůř,ale v některých věcech mi "ujel vlak"uč se uč se dokud to jde.

Kelt

To je tvoje věc, nikdo se za tebe nebude rozhodovat. Pokud máš nápad, který bude vydělávat miliony, nikdy se nebude na nic ptát. Ale udělat 6 chyb v jedné větě je asi rekord těchto stránek. učit – chybí i a č, čárka před když , ž , vyloženě – ž a ě.
Hlavně když víš, co je reflux, používáš cizí slova a neznáš vlastní jazyk.

vitek1724...

VECINOU TO NIKOHO NEBAVI ALE CIM SE BUDES UCIT LEPE TIM BUDES MIT POHODLNEJSI ZIVOT V DOSPELOSTI.

Klára K.

V praktickém životě ti to k ničemu nebude, ale jestli chceš mít slušné zaměstnání, musíš zasednout za bichli a ičit se, ičit se, ičit se :D
Doplňuji:
Kelte, jestli ze sebe potřebuješ udělat šťourala, tak prosím, ale je vidět, že autor otázky psal na telefonu , nebo mu prostě nepíšou háčky a čárky. Kromě toho , abych si taky rejpla; má tam být mě a ne „mně“
😉