Avatar uživatele
Tikew

Mám se holit v podpaždí ? Holkám se moc nelíbí, že sem chlupatej, ale já se bojím, že kluci budou mít divný připomínky k

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Vyprdni se na to, chlupy mají v podpaždí svoji funkci. Jednou najdeš takovou, které se to líbit bude. Ty holky, kterejm se to nelíbí, jsou samy divný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nemyslím si, že jsem „divná“ !!! Holení má svůj význam, když se potíš, zasekne se ten smrdlavej pot v těch chlupech a o to víc to smrdí, měl bys proto s sebou nosit vlhčený ubrousky a kdyý je nejhůř, utřít se a použít spray, to je úplně normální a běžná věc, v tramvaji chlap držel štangli nahoře a já myslela, že nedojedu, protože se mi zvednul žaludek, je to hnusný!!! Pryč s tím, pokud bude mít někdo blbý připomínky, tak si toho buď nevšímej, anebo mu poraď, protože nikdo v těch vedrech nechce ten hnůj čichat 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Tikew Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Otázku už jste zavřel, a to je škoda. Rozhodnout byste se měl sám podle sebe. Mám známé, kteří se holí i takové, co se neholí. Chlupy v podpaží za pach nemohou. Za to může, když se člověk pořádně nemyje. Paradoxní je, že páchnout někdy může hůř ten, kdo hygienu přehání.
Spíš bych dala na Quentosův názor. Vše na lidském těle má svou funkci. I ty chlupy.

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

přesně tak. Stačí se mejt, případně ještě poijistit deodorantem, a člověk nesmrdí…

před 4310 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek