Tikew

Mám se holit v podpaždí ? Holkám se moc nelíbí, že sem chlupatej, ale já se bojím, že kluci budou mít divný připomínky k

Nejlepší odpověď
quentos

Vyprdni se na to, chlupy mají v podpaždí svoji funkci. Jednou najdeš takovou, které se to líbit bude. Ty holky, kterejm se to nelíbí, jsou samy divný.

Další odpovědi
anonym

Nemyslím si, že jsem „divná“ !!! Holení má svůj význam, když se potíš, zasekne se ten smrdlavej pot v těch chlupech a o to víc to smrdí, měl bys proto s sebou nosit vlhčený ubrousky a kdyý je nejhůř, utřít se a použít spray, to je úplně normální a běžná věc, v tramvaji chlap držel štangli nahoře a já myslela, že nedojedu, protože se mi zvednul žaludek, je to hnusný!!! Pryč s tím, pokud bude mít někdo blbý připomínky, tak si toho buď nevšímej, anebo mu poraď, protože nikdo v těch vedrech nechce ten hnůj čichat 🙂

anonym

Otázku už jste zavřel, a to je škoda. Rozhodnout byste se měl sám podle sebe. Mám známé, kteří se holí i takové, co se neholí. Chlupy v podpaží za pach nemohou. Za to může, když se člověk pořádně nemyje. Paradoxní je, že páchnout někdy může hůř ten, kdo hygienu přehání.
Spíš bych dala na Quentosův názor. Vše na lidském těle má svou funkci. I ty chlupy.

quentos

přesně tak. Stačí se mejt, případně ještě poijistit deodorantem, a člověk nesmrdí…