balu22

Mám šanci zhubnout?

Dobrý večer, mám Crohnovu chorobu a mám novou léčbu. 1,5 měsíce nesmím jíst, jen pít nutriční koktejly (max 5 denně). Léto je za dveřmi a já potřebuji zhubnout 10kg. Moje otázka je: jestli mám šanci zhubnout, když budu denně pít 3 (jeden 2100kj) a k tomu běhat a poctivě cvičit.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
msi

ano

Dal jsem ano, pouze abych mohl reagovat na dotaz.
Potřebuješ zhubnout 10kg.. tos vzala kde?? Chceš čísla na váze nebo vzhled? Potřebuješ klid a nestresovat se, jinak ti to moc nepůjde. Máš šanci zhubnout. Zpravidla pohybem, do jídla se ti šťourat nebudu kuli chrobě. Budeš vypadat lépe, ale 10 kilo to ti nikdo nerekne kdyz nevi výšku, procento tuku, zdrav. probl., tvuj dosavadni jidelak a pohyb, tvojí váhu, víš. Nehraj si na čísla, pak ti to pujde líp! Zhubneš, když začneš něco dělat místo sedění a psaní. Rozvrhni si den, týden, mesic, dej si male cile dosazitelne a jdi si za svym, pak to pujde.

STUDENTKAEVA

ano

Doplňuji:
Asi šanci máš,ale moc velká asi dle mémo není přecejenom za den 6300KJ je dost, ale mysli hlavně na svoje zdravý..

Kelt

ano

Nevím, proč to dáváš jako anketu. Asi proto, abys získal, sebedůvěru. Tak si udělej plán, rozvrh. Kolik energie získáš vypitím daných kokteilů, a kolik energie vydáš daným cvičením, během – to si najdi danou činnost a příslušný výkon podle odpracovaného času. Pak si odhadni, kolik chceš zhubnout a za jak dlouho, z toho ti vyjde, kolik bys měl zhubnout třeba za týden. Ideální je asi 0,5 – 1 kg za týden, ne více. Ovšem zhubnout znamená v tvém případě co? Zhodíš tuk, který je lehčí, přibyde Ti svalová hmota. Budeš vypadat štíhlejší, ale budeš vážit stejně. Nebo vypotíš vodu, budeš lehčí, ale budeš vypadat stejně.
Hlavně nechtěj výsledek hned okamžitě. Zapisuj si příjem i výdej a výsledky, výkony. Nějaký týden navíc nehraje roli. Držím palce

arygnoc

bez ohľadu na to, čo by sme tu vám poradili, asi bude pre vás smerofajný názor gastrológa (+ kam vás on odkáže).

s ohľadom na to, že choroba sa nedá liečiť – dajú sa potlášať iba jej práznaky, doporučoval by som nešpekulovať a držať sa doporučení lekárov, a to včítane množstva požitých koktejlov (a koľko je minimálne?).

myslím, že by ste mali mať iné priority, ako vyyzerať „in“.