Kepuč

Mám šanci, že soška z USA dorazí v celku?

Právě jsem si objednal sošku z USA (eBay), mám šanci, že mi dorazí v celku?

http://www.eba­y.com/itm/1120094704­62

Nejlepší odpověď
led

Záleží od kvality balenia.
V prípade vyššej hodnoty trvajte na poistení proti poškodeniu, prípadne nedoručeniu balíka. Zásielku s poškodeným balením nepreberajte a poškodenie si nechajte písomne potvrdiť doručovateľskou firmou. Reklamujte u dodávateľa.
Ale aj iný prípad:
Už som videla ako z chvosta lietadla pri vykladaní vypadla na beton bedňa s jemnou elektronikou, ktorú potom preložili (pomerne nešetrne) na auto a previezli na otvorenej korbe valníka 500km horskými cestami-necestami. Napodiv fungovala bez porúch (len tá elektronika, nervy zákazníka počas prepravy nie, ten si vydýchol až po preskúšaní zariadenia.) A aby ste boli namyslení, tá elektronika bola vyrobená v nemenovanom českom podniku začiatkom 90-tych rokov minulého storočia…, alebo to bolo minulé tisícročie?

Další odpovědi
gecco

Šanci rozhodně máš…
😉

ShadyPony

Pokud bylo možné si pojistit balíček před poškozením (obvykle příplatek 15kč), měla by dorazit v pořádku.