Pavlmar

Mám sanci nezaplatit prodlouzeni členství, jež jsem si zaplatIla na netu na zkoušku na měsíc a bylo autom. prodlouzeno?

Mohla jsem vznést namitky proti vyfakturované castce do 6.tydnu, jinak je to schválené. 23.7.2019 bylo prodloužení a upominka prišla 19.8.2019, fakturu abych mohla reagovat jsem nedostala. Jedná se o seznamku Singles50. Dekuji pavlmar

Odpovědi
Hlada

Neber mi to prosím za zlé, ale ani okrajově nechápu, jak jsi mohla na něco takového nalítnout. Vždyť o podvodných praktikách cizích seznamek bylo tolik reportáží, jako o šmejdech s hrnci. Na internetu je nepřeberné množství stížností. Na ukázku jsem dal jednu z mnohých do odkazu. D test doporučuje Evropské spotřebitelské centrum. V jiné stížnosti je možné se dočíst, že ČOI podává hromadnou žalobu.

Zdroj: https://www.va­sestiznosti.cz/stiz­nost/29776/sin­gles50

Arne1

Měla ses snažit předem vypovědět smlouvu, zpětně to nepůjde a peníze budou vymáhat.
Jako kdyby nebylo dost slušných českých seznamovacích portálů.....

Drap

Podle smlouvy. Myslím, že však zaplacení bude nutné. Většinou to mají podobné firmy dobře zajištěné.