Proč mi někdy zničehonic mobil Samsung Galaxy A5 (2017) "zapíská"?

Mám Samsung Galaxy A5 (2017) a někdy mi zničehonic mobil "zapíská", jako když písknete na píšťalku. Neobjeví se žádná ikona ani notifikace, vůbec nechápu, proč to dělá. Nevíte někdo?

Odpovědi:

Zlatý

je to tenhle zvuk https://www.youtube.com/… ? pokud ano, jedná se o výchozí zvuk pro notifikace, takže nějaká notifikace s tím spojena být musí, zřejmě ji jen přehlížíš. Jakmile ten zvuk zazní, otevři panel notifikací a najdi tu, která se právě objevila, podrž na ní prst a zakaž dané aplikaci generovat v budoucnu další notifikace... Často to dělají některé otravné hry, když je dlouho nehraješ, tak ti drze vynucují pozornost generováním notifikací. Je vhodné všem hrám zakázat generování notifikací, to se dá snadno udělat v nastavení telefonu v sekci aplikace.

Diskuze k otázce

Katti

Je to takovy zvuk: https://www.youtube.com/…
cas 0:18

Zlatý

ge0rge

Zkus ještě jednu věc, otevři nastavení -> přístupnost a tam najdeš připomínání notifikací, pokud je zapnuté vypni jej ...

Zlatý

ge0rge

lidé si také často stěžují na konkrétní aplikaci FitCloud, která to prý má na svědomí, v tom případě ji odeber nebo v ní přenastav tento způsob připomínání. Je velmi pravděpodobné, že pokud to není to připomínání notifikací bude to mít na svědomí nějaká takováto aplikace u které bys to úplně nečekala.

Katti

Tak mi to dělá stále. Dneska mi to zapískalo dokonce i přes volání, to mi ještě nikdy neudělalo. Přemýšlím nad továrním nastavením.

Katti

Díky, vypla jsem, co se dalo, tak snad to pomůže :-)

Zlatý

Dochy

netuším, mám stejný telefon a ničeho jsem si nevšiml. Neinstalovalas něco divného poslední dobou?

Katti

Dělá mi to už dlouho, ale zapíská to třeba jednou za 3 týdny.. Myslím si, že už je to pryč, a pak to znova udělá. Vždycky se šíleně leknu. Myslela jsem si, že je to z nějaké aplikace na ang. slovíčka, ale nic jiného než to písknutí to nezobrazuje.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 986
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 474
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 404
Zlatý led 321
Zlatý Dochy 301
Zlatý Drap 298
Zlatý beer 297

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.