Dudu855456

Mám rozdrážděnou nosní sliznici.Co s tím mám dělat?

Ahoj.Už asi měsíc mám rozdrážděnou nosní sliznici…
Abych byla přesná.Byla jsem nemocná a měla jsem si brát NASIC nosní sprej 1 týden.Brala jsem si si ho.Naneštěstí jsem si ho vzala ještě další den po týdnu…Od té doby mám rozdrážděnou nosní sliznici.Např.Když smrkám tak mám kousíčky uschlé krve na kapesníku nebo mne bolí když si jen sáhnu na špičku nosu a často mám ucpaný nos.Nevíte co mám dělat?
P.S. Mám trochu nakřivlou nosní přepážku(nosím brýle)…Může to s tím mít něco společného?
Podotýkám,že nikdy jsem s tím problém neměla…jako s ucpaným nosem i když mám tu přepážku nakřivlou…
Doplňuji:
Ano Vincentku už také prodávaj…Děkuju moc za dobrou odpověd! ;) Doufám,že to pomůže…

Nejlepší odpověď
Bedy

Tyhle spreje nejsou vhodné pro dlouhodobé užívání a osobně se jim vyhýbám, já si vystačím s mořskou vodou či Vincentkou, dá se použít i preventivně – takže doporučuju nasadit – ono by to mělo pomoci i té sliznici. Pokud nemáte u sebe nějakou prázdnou lahvičku s nosním rozprašovačem, tak do sebe trochu roztoku natáhněte a pak to vysmrkejte.
Pokud chcete konkrétní sprej, tak Physiomer, což je de facto mořská voda. Myslím, že i Vincentku už prodávaj i jako sprej do nosu – zkuste se zeptat v lékárně.