Pralinka4

Mám říct mámě, že chci jinou barvu mikiny?

(Je mi 13)Mamka mi koupila růžovou mikinu,která se mi líbí,ale moc se mi nelíbí ta vyřvaná růžová. Bojím se,že se mi ve škole budou posmívat,a že mi budou říkat Barbie apd. Nevím,jak to máme říct,abych se ji nedotkla,protože z te mikiny mela radost. (Byla to poslední mikina té velikosti).
Jiná barva už bohužel nebyla.

Nejlepší odpověď
anonym

Neříkej jí to, vykašli se na děcka, když se to líbí tobě, tak to nos!

Další odpovědi
Agneta

Především buď ráda, že máš hezkou mikinu…jakápak vyřvaná – nesmysl, nekoukej na ostatní, horší by bylo, kdybys musela nosit „až do rozpadu“ nějakou, která se ti nelíbí:D

anonym

Tak tuhle ještě nějak přetrp 😁 a řekni mamce, že další oblečení už budete vždy vybírat spolu

Verona14

Když se líbí tobě tak to nos, když nebudeš celá růžová tak v pohodě. já jsem odpůrce růžové a taky jsem dostala růžovou mikinu, ale je příjemná a má pěkný střih takže si ji na sebe ráda vezmu, vše je na tobě, mamce radost nekaz jen ji řekni že příště by mohla vybrat jinou barvu.

Curiosity

řekni mámě to, co jsi napsala tady!! ..úplně přesně slovo po slovu! 🙂 ..je to upřímné, je v tom cit, aby ses jí nedotkla a je v tom PRAVDA! + tvá obava z čeho máš strach a o co ti jde! ..pokud ji koupila ted nekdy, tak ji muzete vymenit v tom obchode za neco, co se ti bude líbit víc a s čím budeš spokojená.. a řekni i to, že víš, že z toho měla radost atd. a že tě to trápí.. pokud je máma fájn, tak to snad pochopí 😛 ..to je můj názor.. A NEBO tě podpoří k té růžové 🙂 😁 ..A NEBO!!! pokud je ti mamky líto a nechceš ji zklamat, tak si řekni: DALA MI JI MOJE HODNÁ MÁMA A BUDU TO NOSIT UŽ JEN PROTO! B-) ..ať si děcka říkají co chtějí! :--)) ..a můžeš tu mikinu mít jako takový talisman pro růžové dny od maminky pro štěstí! B-) ..a brát si ji, když na ni budeš mít náladu a budeš cítit radost a chtít ji mít na sobě! 🙂 ..a nic si z toho nedělej.. mi je 31 a dostala jsem od rodičů červenou mikinu s ušima a packama k tomu :--DDD

Děda Louda

Určitě. Ale nezapomeň, že to musíš nahlásit taky na lampárně.

Janiss

pokud to tak opravdu cítíš, tak jo, ale hele, je mi 14 a nosí se to :D výrazný barvy se nosej a vůbec nevadí, že zrovna růžová ;) jsi přeci holka