Reezo

Mám řešit incident v práci?

Zdravím všechny ve spolek.

Již 3. měsíc pracuji v nové práci a už asi 5× nebo 6× jsem měl chuť skončit bez udání důvodu…
Poslední 2 incidenty jsou se starším skladníkem a jeho synem. Oba tu jsou cca 10 let a ani jeden nemají žádné základy slušného chování.

Abych to zkrátil pracuji ve společnosti zabývající se leteckou a kamionovou dopravou, kde je relativní nedostatek lidí a tudíž nový lidé se tu spíše zaučují sami, než aby je někdo zaučil. Tudíž je tu větší prostor na chyby. Minulý týden jsem tu měl asi nejzávažnější incident s dvěma zmíněnými skladníky s tím, že ten starší měl dojet pro plechovky, aby jsme měli do čeho naložit zboží a než se tam vypravil, tak mi přišel vyhrožovat fyzickým násilím, jestli tam pojede zbytečně.

Takže jsem ho tam poslal s tím, že jsem tu 2 hodiny předtím obvolával a sháněl plechovky a on tam jel a nic nepřivezl… Do toho ještě přišel ten jeho vyvedený arogantní synáček, který si myslí, že je bůh skladu.

Osobně nemám zapotřebí pracovat někde, kde mi vyhrožují fyzickým násilím nebo aby mě tu stresovali nějací arogantní blbečkové.

řešili by jste to nějakým způsobem?

Výpověď bych dal hned, jenže nemám jinou práci kam bych mohl přejít a navíc mi na konci měsíce končí zkušební doba.

Nejlepší odpověď
dubraro

IMHO nejrozumnější řešení je výpověď.

Další odpovědi
Herjulfson

I špatná, či jinak těžká práce se dá dělat s dobrými lidmi. Bohužel jsou lidé s kterými není možné dělat ani tu nejlepší práci. Dnes je naštěstí práce dost a tak sbal kufry a běž o dům dál…

Drap

Pokud nemáš potřebu pracovat někde, kde to vyhrožují, běž pracovat jinam.

Pepa25

Promiňte, ale jaký incident myslíte? Že jste je někam poslal zbytečně? Někdy je dobré se podívat na situaci z druhé strany …